محل تبلیغات شما

جلسه یازدهم از دوره سوم سری کارگاه‌های هماهنگیکمک راهنمایان و خدمتگزاران کنگره 60، ویژه خانم‌های مسافر، روز یکشنبه مورخ21/7/98 به استادی و نگهبانی آقای مهندس و دبیری مسافر هاله، رأس ساعت 12 آغاز به کارنمود.

کنگره آدم‌های نیرومند زیادی دارد. بااین‌وجود، همهما باید در حد توان خودمان کمک کنیم. چون کنگره از صفر دارد تا صد. هم فقیرترین آدم‌هارا دارد و هم غنی‌ترین افراد را. هم باسوادترین آدم‌ها را دارد و هم بی‌سوادترین‌ها.هم با‌هنرترین آدم‌ها را دارد و هم بی‌هنرترین‌ها. ما از تمام قشرها در کنگرهداریم. تمام این حرکت‌ها برای آیندگان است. من همیشه چشمم به آینده بوده، که کنگرهرا جوری برنامه‌ریزی کنم تا برای آیندگان بماند. چون زمان حال اصلاً مسئله‌ای نیست.بارها گفته‌ام، تا خودم هستم، هر مسئله‌ای که باشد با کمک و فضل خداوند حل می‌کنم.همه ما باید همین‌طور باشیم، نگاهمان به آینده، و همتمان بلند باشد.

جلسه هماهنگی کمک راهنمایان و خدمتگزاران نمایندگی خانم های مسافر

اخبار لژیون سردار(خانم های مسافر آکادمی)

اخبار لژیون ایکس (آکادمی)

هم ,کنگره ,آدم‌ها ,آیندگان ,تمام ,مسئله‌ای ,را دارد ,و هم ,آدم‌ها را ,دارد و ,کمک راهنمایان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قالب وبلاگ ثبت لوگو - ثبت شرکت خاص مجموعه مهندسی مخازن پلی اتیلن مازندران Eugene's page tak amir ☆♡Lady Miraculous Fanfic♡☆ تفریحات سالم دختر عشق recatiti بابیک