محل تبلیغات شما

روز سه شنبه مورخ 98/9/26 کارگاه آموزشی نمایندگی خانم هایمسافر با استادی جناب مهندس، نگهبانی خانم هاله و دبیری خانم زهرا، با دستور جلسه"گلریزان" راس ساعت 11:50 آغاز به کار نمود.

به عقیده من پول تقدس دارد. هم علم ارزش دارد وهم ثروت. کسی که معاش ندارد، معاد ندارد. کسی که پول ندارد، چکار میتواند بکند؟ شما در جهان مادی هر چیزی بخواهید بخرید، باید پول بدهید. بخواهید شبجایی خانه کنید، غذا بخورید، یا هر کار دیگری انجام دهید، باید پول پرداخت کنید.پس چطور می تواند بی ارزش باشد؟ من از روز اول برای پولارزش زیادی قائل شدم و گفتم نکته ی بسیار مهمی است و باید به آن احترام بگذاریم.نه اینکه آدم های خسیس و مال اندزوی باشیم. پول یک وسیله است، باید این وسیله و این ابزار را در اختیار داشته باشیم، وگرنه نمی توانیم کاری انجام دهیم.

فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم

جلسه هماهنگی کمک راهنمایان و خدمتگزاران نمایندگی خانم های مسافر

اخبار لژیون سردار(خانم های مسافر آکادمی)

اخبار لژیون ایکس (آکادمی)

پول ,خانم ,ارزش ,های ,کسی ,هم ,نمایندگی خانم ,آموزشی نمایندگی ,خانم های ,های مسافر ,باید پول ,کارگاه آموزشی نمایندگی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کفش کتونی اسپرت مجلسی چرمی مشکی سفید زنانه دخترانه 2021 پایگاه اطلاع رسانی بسیج جامعه پزشکی استان خراسان شمالی Harvey's receptions tfulansecvea نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ،ال جی،دوو clereflema downkunlitab وبلاگ همسفر آزاده علی الاعلی ایران026